Měrový Specialista (m/w/d)

Společnost Gaudlitz Precision s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního koncernu Gaudlitz, který se zabývá vývojem a výrobou přesných plastových dílů a kvalitních vstřikovacích forem.

Pracovní náplň:

  • Definování, implementace a parametrizace vhodných měřidel a monitorovacích zařízení
  • Provádění měření a zkoušek produktů v rámci nových projektů
  • Ověřování příslušných měřících a zkušebních metod
  • Péče o měřící a monitorovací zařízení a techniku (Metrologie)
  • Centrální správa a archivace řízené dokumentace (včetně dokumentace výkresové a externí)
  • Spolupráce při projektovém plánování kvality

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ technického směru podmínkou
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Znalost 3D měření a tvorba programů
  • Znalost a aplikace příslušných norem, metod a nástrojů kvality v automobilovém průmyslu
  • 4 roky praxe v oboru kvalita

Nabízíme:

  • Dobré platové podmínky a firemní benefity
  • Perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí